Středoškolský atletický pohár

20.září 2018 se na stadionu Míru v Táboře uskutečnil Středoškolský atletický pohár. Naše škola sestavila pouze družstvo dívek, ale dosáhla obrovského úspěchu, kdy jsme skončili na úžasném 2. místě. Holky předváděly vynikající výkony. Díky 2. místu jsme se kvalifikovali do krajského kola Středoškolského atletického poháru a také zde jsme dosáhli vynikajícího výsledku, kdy jsme obsadili skvělé 4. místo. Jen těsně nám utekly stupně vítězů. Děkujeme všem dívkám za výbornou reprezentaci školy.

____________________________________________________________________________________________________

Silový čtyřboj

Tradiční soutěž proběhla 1.3.2018 v tělocvičně SPŠS Tábor.

Účastnili se :

Brčák Vítězslav (2.B), Dvořák Hynek (2.B), Hofhanzl Jan Karel (1.A), Tolinger Daniel (3.A)

Chlapci se umístili na 3.příčce.

Daniel Tolinger – 1.místo + celkový vítěz Okresní přeborník

Kozlová Barbora (1.A), Novotná Eliška (2.B), Suková Eliška (2.A), Vonešová Klára (1.A)

Děvčata vybojovala 2.místo.

Všem gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy !!!

Turnaj ve FOTBALE dívek

19.12.2017 – Soběslav

Zúčastnila se tato děvčata :

3.B – Lucie Trsková, Adéla Trpáková, Adriana Václavíčková, 3.A – Zuzana Neužilová, 2.B – Tereza Kováčová, 2.A – Inna Shten, Zuzana Stradová, Adéla Škrdletová, 1.A – Michaela Brejlová, Barbora Korešová

FLORBAL CHALLENGE

Turnaj středních škol dívek – 12.12.2017 – Soběslav

Ve sportovní hale v Soběslavi vybojovala naše děvčata krásné 2.místo !!!

Školu reprezentovala děvčata z těchto ročníků : 1.A, 2.A, 2.B, 3.D a Jakub Prokop ze 2.A.

BLAHOPŘEJEME !!!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PISQWORKY

V úterý 14.11.2017 jsme se jako každý rok zúčastnili celostátní soutěže Pisqworky.

Za naši školu bojovaly dva týmy: Sestry v akci (žáci z 2.B) a První (žáci 3.A).

V konkurenci týmů z táborské průmyslovky, gymnázia a COP obsadily pěkné 5. místo.

Historický úspěch našich žákyň v atletice !!!

Dne 20.9.2017 proběhlo v Táboře na Stadionu Míru okresní kolo soutěže Středoškolský atletický pohár. Naši školu reprezentovalo družstvo děvčat : Eliška Novotná (2.B), Kateřina Švecová a Lucie Pilíková (2.C), Zuzana Neužilová a Eliška Flosmanová (3.A), Zuzana Mišoňová (4.A), Jaromíra Rybáková a Adéla Škrdletová (2.A), Barbora Kozlová, Denisa Kolářová, Klára Vonešová a Veronika Chlaňová (1.A).

Naše žákyně vybojovaly nejvyšší příčku a oslavily tak poprvé v historii školy 1.místo v atletice !!!

Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy !

Dne 26.9.2017 proběhlo krajské kolo této soutěže, kde byla děvčata také velmi úspěšná a v silné konkurenci vybojovala krásné 4.místo. Tentokrát se zúčastnily tyto žákyně : Eliška Novotná (2.B), Kateřina Švecová (2.C), Zuzana Neužilová a Eliška Flosmanová (3.A), Zuzana Mišoňová (4.A), Jaromíra Rybáková a Adéla Škrdletová (2.A),
Barbora Kozlová, Denisa Kolářová, Klára Vonešová a Veronika Chlaňová (1.A), Denisa Trojanovičová (3.D).