Od září do června se i v letošním roce žáci třetích ročníků účastnili akce Vítání občánků, kterou město Tábor pořádá pro nově narozené děti a jejich blízké. Jedná se o slavnostní a oficiální přivítání nových občánků našeho města.
Všichni žáci se této události zhostili s pokorou, empatií a aktivním přístupem, což ocenili všichni účastníci jednotlivých setkání.
Mgr. Miroslava Hronová




